Noderīgi padomi

Padomi patērētājiem, iegādājoties logus

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir apkopojis galvenos padomus patērētājiem, iegādājoties logus.
Saskaņā ar normatīvo aktu prasībām, logi un gājēju zonas ārdurvju bloki, kuriem ir paredzēta saskarsme ar ārējo vidi, ir būvizstrādājumi, un piedāvājot šo preci tirgū, ražotājs izstrādā loga ekspluatācijas īpašības un uzņemas atbildību par tām.
Ekspluatācijas īpašību deklarācijā ir jābūt norādītai konkrētai informācijai…

Kondensāts uz logiem

Kondensāts (ūdens un tvaiks), kurš veidojas logos, parasti satrauc cilvēkus. Kādēļ kondensāts aukstā laikā parādās tieši gar stikla paketes malām?

Iebūvējamā vēdināšanas sistēma Rehau Air comfort

Īsumā par Air Comfort Šī ir jauna pašregulējoša REHAU ventilācija ar automātisku gaisa plūsmas regulēšanu. Ventilācija ir ievietojama vērtnes augšējā horizontālā daļā. Tā automātiski reaģe uz gaisa spiedienu. Tā nav redzama pie aizvērta loga un grūti ievērojama pie atvērta loga, jo atrodas vērtnes augšā. Aukstā gaisa ieplūde ir vērsta uz griestiem, tādējādi nav sajūtas it …

Energoietaupījuma kalkulators

Rakstā ir saite uz adresi, kurā ātri un vienkārši aprēķināt, cik daudz ietaupīsiet, izvēloties savam mājoklim logu no REHAU profiliem.

Kā kopt logus no REHAU profiliem

Logi no REHAU profiliem izceļas ar augstu kvalitāti, izgatavoti, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, ir praktiski ekspluatācijā un moderni izskatās. Pateicoties gludajai profilu virsmai, no tiem izgatavotie logi ir īpaši viegli kopjami.
Lai Jūsu logi ilgus gadus saglabātos teicamā stāvoklī, būtu jāņem vērā dažādi ieteikumi.

REHAU konstrukciju montāža

Stikloto PVH konstrukciju, kas izgatavotas no REHAU logu un durvju profilu sistēmām, montāžas instrukcija.