Iesakām labāko, realizējam vēlamo!

Mūs raksturo

  • Elastība – gan pakalpojumu, gan cenas ziņā. Mēs kā augošs uzņēmums cenšamies būt maksimāli elastīgi pasūtītāja vēlmju piepildīšanā, jo būvniecības process nereti ir arī radošs process, kad projektētāju kļūdas vai neizdarības nonāk uz būvnieku pleciem;
  • Profesionalitāte – ļoti atbildīgi pieejam kadru atlasei, kā arī cenšamies motivēt darbiniekus kvalitatīvam un efektīvam darbam. Mūsu vadošais personāls ir ar ļoti lielu pieredzi būvniecības nozarē. Par uzņēmuma pareizo kadru politiku liecina arī pozitīvās pasūtītāju atsauksmes par līdz šim realizētajiem objektiem.
  • Stabilitāte – tas, ka sarežģītajos konkurences apstākļos esam spējuši ne tikai izdzīvot, bet arī attīstīties, liecina par pareizu uzņēmuma vadības stratēģiju un ļauj mūs uzskatīt par stabiliem, atbildīgiem un drošiem sadarbības partneriem.

Video sižets par mums

Uzņemts 2013. gadā.

 

Vēsture

SIA „Simols” dibināts 2007.gada martā. Sākotnēji uzņēmuma galvenais darbības virziens bija PVC konstrukciju, kā arī stikla pakešu ražošana. Šim nolūkam Pļaviņu novada Rīteros tika izveidota ražotne ar modernām iekārtām. Savā darbības laikā uzņēmumam ir izdevies uzkrāt lielu pieredzi šajā sfērā, ir izdevies veiksmīgi realizēt vairākus pietiekoši apjomīgus projektus gan valsts, gana privātajā sektorā. Lai arī uzņemumam jau ir izveidojies pastāvīgo klientu loks, nemitīgi strādājam pie jaunu klientu piesaistes.

Kopš 2010.gada pavasara esam pievērsušies būvniecības nozarei. Samērā īsā laika periodā mums ir izdevies sapulcināt profesionālu nozares darbinieku komandu – šobrīd uzņēmumā strādā apmēram 20 sava aroda meistari – sākot ar betonētājiem, mūrniekiem un beidzot ar apdares darbu strādniekiem. Darbu vadīšanā pašlaik ir iesaistīti trīs sertificēti būvdarbu vadītāji ar pietiekoši lielu stāžu savā nozarē. Līdz ar to savos pakalpojumos mēs aptveram praktiski visu celtniecības un rekonstrukcijas darbu spektru. Veicot specifiskākus darbus, kā piemēram ventilācijas sistēmu izbūve, kā ugunsdzēsības un apsardzes signalizāciju izbūve mēs piesaistām apakšuzņēmējus ar kuriem mums jau ir izveidojusies veiksmīga sadarbība. Par uzņēmuma nākotnes plāniem – neskatoties uz pašreizējo stagnāciju būvniecības tirgū, mēs nedomājam padoties un turpināsim aktīvi strādāt. Arī turpmāk piedalīsimies valsts un pašvaldību iepirkumos, kā arī centīsimies paplašināt privāto pasūtītāju loku.

Kopš 2011. gada pavasara uzņēmums saviem klientiem piedāvā vēl kādu produktu – galdniecības izstrādājumus. Saviem klientiem piedāvājam pēc individuāla pasūtījuma izgatavot, piegādāt un uzstādīt mēbeles, durvis, logus, kāpnes, kā arī citus specifiskākus galdniecības izstrādājumus.

PVC, SIA Simols

Galdniecība, SIA Simols

Būvniecība, SIA Simols